Haber

İftar Sofrasında Koca Muhtarlarla Buluştu

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, Ramazan ayı münasebetiyle gerçekleştirilen muhtarlar aylık toplantısı öncesi Kartepe muhtarlarını iftarda ağırladı. Oruçlar hep birlikte açılırken, iftarın ardından ilçe genelinde yapılan yatırımlar ve yapılan planlar istişare edildi. 

11 Ayların Sultanı Ramazan ayı münasebetiyle Kartepe Belediye Başkan Vekili M.Mustafa Kocaman, Kartepe muhtarlarıyla iftar sofrasına geldi. Lider Kocaman’ın Kartepe Park Otel’de verdiği iftar yemeğine Kartepe Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman, Kartepe Muhtarlar Derneği Lideri Hüseyin Türker, meclis üyeleri ve birim yöneticileri katıldı.

UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, “Kartepeli muhtarlarımızla uyum içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ramazan vesilesiyle bir araya geldik. Göreve geldiğimiz günden beri projelerimizi uyum içinde hayata geçirmeye devam ediyoruz. İstişare kültürümüz, ortak akılla ortak çözümlerde buluşmamızı ve hızlı bir şekilde çözüme ulaşmamızı sağlıyor. Bu süreçte emeği geçen tüm muhtarlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.

HER ZAMAN BİRLİKTEYİZ

Önder Kocaman, “Geleceğin Kartepe’sini birlikte inşa ediyoruz” diyen Önder Kocaman, “Bu gece Kartepe’nin hizmetkarları olan değerli muhtarlarımız ile iftar bereketini paylaştık. Allah niyetimizi kabul etsin. Ramazan boyunca ilçe genelinde hemşerilerimizle hep bir arada olduk. Önümüzde Ramazan Bayramı var. Rabbim cümlelerimize sağlıkla şifa versin inşallah” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu